Про мене

Свій творчий шлях я почала з п'яти років, вступивши до Київської середньої спеціальної музичної школи ім. М.В. Лисенка при Національній музичній академії України ім. П.І. Чайковського. Моїми викладачами були Людмила Овчаренко та Богдан Дениско. Володію такими музичними інструментами, як альт, скрипка, фортепіано, головним серед яких є альт.

Після закінчення школи вступила до Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, де навчалася по класу альта у викладачів Віктора Зіміна та заслуженого артиста України Броніслава Щуцького. Здобула кваліфікацію магістра музичного мистецтва, викладача ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації, артиста камерного ансамблю, артиста оркестру.

У 2006 році пройшла конкурс для участі у майстеркласі <<Internationales Musikforum Trenta>> (Словенія) за сприяння Віденської філармонії та брала уроки у всесвітньо відомих солістів Віденської філармонії, таких як Ельмар Ландерер та професор Петер Гьотцель. Того ж року мене запросили до Відня взяти участь із деякими іншими учасниками майстеркласу у заключному концерті майстеркласу в знаменитому залі <<Musikverein Wien>> (Австрія).

З 2006 по 2008 рр. працювала в Академічному симфонічному оркестрі об'єднання художніх колективів <<Музика>> Національної радіокомпанії України. Брала участь в проектах Національного філармонічного симфонічного оркестру України.

З 2009 р. працюю концертмейстером кафедри камерного ансамблю в НМАУ ім. П.І. Чайковського і даю приватні уроки гри на альті. Виступаю як соліст, артист ансамблю, артист оркестру в Україні, Білорусії, Росії, Австрії, Нідерландах, Бельгії. Також є учасницею ансамблю сучасної музики

Nostra Temporis, та учасницею українського рок-гурту Обійми дощу.

Я маю велике коло діяльності, цікавлюся усіма музичними напрямками і граю як академічну, так і сучасну музику. Музика для мене - це не тільки професія! Це любов до прекрасного, до мистецтва, це пізнання, це пошук гармонії, це експерименти, це захоплююча подорож. Музика - це мова почуттів, яка відкриває шлях до кожного серця!

>Музикант

>Про мене

Фото

Уроки

Художник

Home